Ціни на сучасні будівельні матеріали останнім часом значно зросли. Тому хочеться зберегти експлуатаційні властивості матеріалів на тривалий термін. Основний негативний вплив – це атмосферні фактори (дощ, сніг, град, сонячні промені, дуже низькі температури та ін.) й механічний вплив. Для того, щоб захистити поверхню необхідно використовувати спеціальну обробку, яка включає ось такі термозахисні засоби, антигрибкові та гідроізоляційні речовини.

Оброблення для будівельних матеріалів та конструкцій – це спеціальна рідина особливого хімічного складу, який володіє зміцнювальними властивостями. Принцип дії обробки достатньо простий. Поверхня перед нанесенням спеціальної речовини підготовлюється, після чого наноситься шар обробки. В період сушіння він застигає й покриває поверхню особливою плівкою, яка виконує всі захисні й зміцнюючи функції. Саме такі засоби пропонує https://nanomarket.ua/, магазин засобів захисту будівель. Особливі клейкі речовини допомагають зміцнити поверхню будматеріалів. Таке оброблення виконує ряд функцій:

  • Покриває поверхню захисним шаром, який захищає від впливу негативних факторів навколишнього середовища.
  • Значно підвищує міцність матеріалу.
  • Створює спеціальний шар, який перешкоджає осіданню пилу на поверхні.
  • Збільшує термін служби.
  • Покращує зовнішній вигляд.

Термозахисні засоби

Термозахисні засоби для стін – це економний, швидкий та легкий спосіб підвищити збереження сталого температурного режиму в будівлі. Фарби для фасадів та зовнішньої обробки мають наступні властивості:

  • відбивають теплове випромінювання;
  • перешкоджають теплопередачі;
  • утворюють захисний шар для потрапляння вологи.

Завдяки шару такої фарби вдається підтримувати комфортну температуру всередині приміщення, зменшити витрати на електроенергію та опалення, підвищуючи енергоефективність самої будівлі.

Гідроізоляція будівель

Волога – один із найбільш руйнівних факторів, які впливають негативним чином на довговічність будівель. Проникаючи в конструкцію дахів, стін, фундаментів, вона стає причиною утворення тріщин та інших дефектів. Єдиний можливий спосіб захисту від цього руйнівного впливу – якісна гідроізоляція.

Захист від вологи запобігає руйнуванню, оберігає від корозії, появи плісняви. Ізоляція такого типу – це не тільки захист від зовнішнього впливу, а й створення хорошого мікроклімату всередині приміщення.

Будівельна індустрія пропонує споживачам величезний асортимент гідроізоляційних матеріалів. Вибір в даному випадку залежить від багатьох факторів: типу будівлі, особливостей експлуатації, а також кваліфікації працівників підрядної організації.

Антигрибковий засіб: який вибрати?

Антигрибковий засіб є достатньо поширеним і простим способом захисту від шкідливих мікроорганізмів, в тому числі грибку. Він наноситься в кінці будівельних чи ремонтних робіт перед останньою обробкою.

Позбавитися від плісняви достатньо складно. Вона проникає в глибину матеріалу й через деякий час знову з’являється. Набагато простіше запобігти поширенню плісняви ще під час будівництва чи ремонту. Для цього слід використовувати захисні речовини.