Металошукачі застосовують у багатьох сферах життя людини. Один з варіантів використання пристрою – пошук цінностей у ґрунті. Зазвичай шукають цінності на пляжах, в місцях де проходили битви, або у місцях колишнього скупчення людей: на ринках та ярмарках, у трактирах, поблизу домівок тощо.
Які знахідки можна зробити металошукачем?
Частіше за все за допомогою такого обладнання можна знайти:
- Старовинні монети зі срібла або інших металів.
- Зброя та різні предмети пов’язані з воєнними діями.
- Прикраси, хрести та іконки.
- Інші предмети: підкови, металевий посуд тощо.
З чого почати пошук
Першим головним кроком для полювання за цінностями є покупка металошукача. Для цього треба визначитись з цілями, наскільки часто і серйозно людина планує займатись пошуками, чи є в неї якийсь досвід користування приладами і який бюджет має на покупку. Є прості прилади з обмеженим функціоналом та відносно невеликою ціною, а також більш функціональне обладнання, професійне та напівпрофесійне. Ними зручно користуватись на різних типах ґрунтів, на різній глибині і навіть в місцях, де близько проходять дроти електромережі. Але при цьому початківцю може бути складно одразу опанувати такий складний функціонал.
Добре знаються на різновидах та особливостях металошукачів професійні консультанти в магазинах. Якщо майбутній користувач губиться у всьому розмаїтті наявного обладнання, персонал магазину залюбки проконсультує та допоможе визначитись.
Отже, металошукач куплено, що далі? Наступним кроком є збірка обладнання та вивчення його функціоналу і принципу роботи. Виробники додають інструкцію до приладу, з якою треба обов’язково ознайомитись.
Далі новачкам рекомендовано спробувати прилад в дії в домашніх умовах. Для такого експерименту необхідні різні за розміром та складом металу предмети. Проводячи металошукачем над ним, на тій чи іншій відстані користувач може зрозуміти як повинен поводити себе металошукач за яких обставин. Наступним кроком є випробовування приладу на вулиці. При собі можна мати той самий набір предметів, але зараз користувач спробує помістити їх у землю на різній глибині. Повітря та щільний ґрунт досить сильно відрізняються, крім того роботі приладу можуть заважати лінії електропередач, кількість солей та мінералів у ґрунті, коріння рослин і т.д. Треба тримати прилад не щільно до поверхні землі, а на відстані 1-1,5 см для того, щоб запобігти перешкодам у сигналі.