Степлер як вид канцелярської продукції традиційно відносять до офісного сегменту. Однак якщо вдуматися, то, на відміну від свого найближчого родича дірокола, степлер знаходить значно ширшу сферу застосування: від навчальних закладів до банального домашнього господарства. Тому асортимент цього виду продукції на сайті https://www.officetime.com.ua/ua/steplery/ дуже широкий і компанії-виробники намагаються створювати велику кількість моделей.
Якщо ложка складається з тримала, черпала і перемички, то, у випадку зі степлером, дещо складніше. Найважливіша його частина - пружинний механізм, при натисканні на який скоба виходить із гнізда і впивається в папір.
Не менш важливий і матеріал, з якого виготовлений корпус степлера. Найчастіше він робиться із пластику, а для більш потужних моделей – із металу. Однак деякі компанії-виробники роблять лише пластикові або лише металеві моделі, хоча це рідкісне явище. Тенденція останніх років – метал, покритий пластиком для досягнення максимального комфорту при використанні степлера, а також для розширення різноманітності дизайнів.
Вигідно придбати дирокол та інше канцелярське приладдя можна за посиланням https://www.officetime.com.ua/ua/dyrokoly/ в інтернет-магазині OfficeTime!
Правильним рішенням вважається також наявність пластикової підкладки і прогумованих вставок під днищем степлера; що не дозволяє йому ковзати при використанні та дряпати поверхню столу. У багатьох сучасних моделях присутні також і додаткові функції, такі, наприклад, як вбудований антистеплер (невеликий металевий незграбний хвіст у задній частині степлера, яким можна відколупати скоби). Інша бонус-функція – поворотна платформа, металева пластинка з чотирма канавками, дві з яких розташовані близько один до одного, а дві інші – на деякій відстані. Залежно від того, яким кінцем платформа повернута до ударної частини дірокола (з якої виходить скоба), вусики скоби загинаються всередину або назовні.
Широкий вибір якісних канцтоварів за привабливими цінами ви знайдете на https://www.officetime.com.ua/ua/kanctovary/, відвідав магазин OfficeTime!
Що ж до найважливішої характеристики степлера - товщини зшивання, - вона залежить від кількох чинників. Перш за все, чим більше листів потенційно може прошити степлер, тим довшим він має бути, – спрацьовує закон важеля. Багато залежить і від якості скоб: неякісні скоби можуть зминатися, не прошиваючи папір. Для потужного степлера існують більші скоби, з довгими вусиками - щоб вистачило на всю товщину паперу, що прошивається. За кількістю скоб, що завантажуються за один прийом, степлери поділяються на напівзавантажувальні (50 скоб) та повнозавантажувальні (100 скоб).