Свого часу всі ми щось та могли чути про заміну ущільнювача на металопластикових вікнах. Скоріше за все це була реклама в instagram або ж facebook чи навіть коротке відео у мережі tiktok. Сьогодні пропонуємо вам разом із нами детальніше поговорити на цю тему.

Зокрема поговоримо про те для чого та коли саме проводиться заміна резинок на вікнах. Додатково згадаємо, яку саме компанію можливо звернутися аби отримати послуги високої якості та ступеню надійності.

Про що важливо пам'ятати?

Ущільнювач на ПВХ вікна виконує функцію ущільнення примикання рама-стулка між металопластиковими елементами або ж примикання пластик-скло між самою рамою зі склопакетом по периметру. Кожне вікно має від двох до чотирьох різновидів видів ущільнення. Якщо таке ущільнення буде хорошим, відповідно конструкція буде справно виконуватиме всі покладені на неї функції.

Взагалі процедури з заміни проводять тоді, коли потрібно забезпечити віконним конструкціям хорошу герметичність. Річ у тім, що з плином часу активної експлуатації ущільнювачі на вікнах мають характер зношуватися через різноманітні впливи, які на них відбуваються. Зокрема це і температурні коливання з впливом ультрафіолетового випромінювання, а також вплив на них вологи та простий механічний знос.

Якщо детальніше говорити про головні причини з ситуаціями, коли буде варто подумати про заміну ущільнювачів на металопластикових вікнах, то звісно серед них варто відзначити наступні найвагоміші:

  • Утрата ущільнювачами еластичності та їх деформація. Якщо ви помітили, що ущільнювачі почали стиратися або тріскатися або ж і геть зносилися, варто не відкладати з візитом фахівця.
  • Якщо ви помітили, що вікно перестало щільно закриватися і з'явилися протяги, обов'язково викличте на допомогу фахівця, який проведе заміну ущільнювачів.
  • Металопластикові вікна з часом активної експлуатації починають пропускати холодне повітря з пилом або вологою. Це також не варто ігнорувати.
  • На внутрішніх поверхнях таких конструкцій може утворюватися конденсат або ж у холодний період року навіть лід. Тут також буде потрібна заміна ущільнювача.
  • Заміну ущільнення проводять і для того аби забезпечити конструкціям ізоляцію від шуму, який у іншому випадку проходить зовні всередину через погану герметичність.

Окремо також не забувайте про енергоефективність. Якщо ви не хочете щоб через погіршення герметичності була велика втрата енергії на обігрів чи охолодження приміщення, тоді викличте спеціаліста, який проведе заміну резинок на вікнах.

Коли саме проводять заміну ущільнювачів?

Заміна ущільнення на вікнах повинна проводитися кожні 3-5 років. Варто обов'язково потурбуватися про регулярне технічне обслуговування. Викликайте фахівців своєї справи, які будуть спостерігати за вікнами та їх роботою, і тоді ваші конструкції точно прослужать вам якомога більший часовий період.

Якщо ви виявили якісь проблеми, наприклад, ознаки зносу або порушення герметичності металопластикового вікна, необхідність заміни ущільнювачів теж не варто ігнорувати. Ні в якому разі не чекайте значного погіршення стану вікон аби потім не платити двічі. Пам'ятайте про те, що правильна заміна ущільнювачів – важлива процедура, яка зможе допомогти у збереженні в приміщеннях комфорту та водночас у продовженні терміну служби вікон.

АМТЕХ – надійний помічник у будь-якій ситуації

Якщо ви хочете аби заміна резинок на вікнах не принесла вам ніяких проблем, довіряйте її виконання професійним фахівцям своєї справи, які мають досвід виконання такого роду робіт та необхідні у цій ситуації знання з вміннями та навичками.