Ручки-скоби самий затребуваний вид лицьової фурнітури. Вони мають П-подібну, або дугоподібну форму та зручно лягають в руку. Вони надійно кріпляться до фасадів на два гвинти. В асортименті фурнітурних магазинів можна знайти величезну кількість варіантів для кухні в кредит ціна в будь-якому стилі.
Рейлінгові ручки найчастіше купують на кухонний гарнітур в сучасному стилі. Конструкція їх проста та елегантна: тонка поперечина у вигляді циліндра або планки (пряма, а не увігнута) та два кронштейна по краях. Кінчики поперечної перекладини можуть виступати за ніжки, а можуть відразу переходити в них (по суті, це варіант ручки-скоби).
Ручки-кнопки виглядають дещо старомодно, тому їх рідко ставлять на дверцята гарнітурів в сучасному стилі, плануючи купити кухню на замовлення івано франківськ. Зате вони відмінно доповнять та прикрасять кухню в стилі класика, ретро, кантрі або прованс. Власне, кнопкою прийнято називати такі ручки, де "головка" кріпиться до фасаду на одній невисокій ніжці. Розмір їх, як правило, невеликий. За формою ж вони бувають різними - круглими, овальними, квадратними, прямокутними, плоскими та випуклими, гладкими та фігурними, у вигляді квітки, морської зірки та навіть морського коника. Вирішивши купити класичні кухні львів, «кнопки» найчастіше ставлять на маленькі ящики і дверці з вузьким фасадом або скляними вставками, а на більш широких фасадах компанію їм можуть скласти ручки-скоби, з їх допомогою зручніше висувати важкі ящики.
Профіль-ручки по суті, це відрізок алюмінієвого чи пластикового профілю. Кріпиться він до верхньої або бічної частини кухонних дверцят та щільно прилягає до фасаду, в більшості випадків не виступаючи над його поверхнею. Такий профіль між дверцями та стільницею мало кидається в очі. Але в модулях з висувними ящиками він буде дуже помітний на фоні контрастних фасадів.
Вбудовані ручки для тих, кому не подобається виступ фурнітури над поверхнею дверцят. Вони врізаються в площину меблевого фасаду та зливаються з його площиною.