
15:45, 22 червня 2021 р.
Мобільний "Ощадбанк" буде працювати в Авдіївці

У Мінреінтеграціі оприлюднили графік роботи мобільних пунктів "Ощадбанку" в Донецькій і Луганській областях з 21 по 25 червня 2021 року. За цими даними 25 червня мобільний офіс буде працювати в Авдіївці.
Обслуговування клієнтів буде виконуватись за адресою: вул. Соборна, 28.
Основні завдання мобільних підрозділів:
- забезпечити виконання соціальної місії та реалізації доручень покладених державою на АТ "Ощадбанк";
- поліпшити якість і доступність банківських послуг для жителів найвіддаленіших населених пунктів Донецької і Луганської області, які розташовані вздовж лінії розмежування на території підконтрольній українській владі;
- максимально охопити банківськими послугами внутрішньо переміщених осіб і місцеве населення біля лінії розмежування, в тому числі поблизу КПВВ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
3 квітня
12:39
3 квітня
14:00
27 березня
11:27
27 березня
live comments feed...