• Головна
  • Що люблять читати сучасні жінки?
Новини компаній
12:00, 19 жовтня

Що люблять читати сучасні жінки?

Новини компаній
Що люблять читати сучасні жінки?, фото-1

Так склалося в нашому суспільстві, що жінки різного віку завжди є найактивнішими читачами. На будь-якій зустрічі з письменниками, екскурсії чи театральній виставі оновна цільова аудиторія – представниці прекрасної статі. Вони не лінуються багато читати й дізнаватися про щось нове, самовдосконалюватися, активно займатися спортом, ходити в музеї й театри, читати книги різних жанрів.

В інтернет-магазині Book Chef величезний асортимент художньої літератури, з якої можна сформувати список, що буде цікавий жінкам з різними уподобаннями.

Чого хоче жінка, того хоче Бог

Жінки-книголюби читають більшість літератури, написаної зарубіжними та українськими письменниками. Список улюблених жанрів, за рейтингами провідних видань, виглядає приблизно так:

  • любовні романи;
  • історична проза;
  • детективи;
  • фентезі;
  • книги для саморозвитку;
  • поезія;
  • нонфікшн.

Любовні романи в інтернет-магазині представлені великим асортиментом. Для юних дівчат й романтичних жінок підійде сентиментальна історія Т. Коул «О, милий доме… ». Якраз можна зробити вигідне передзамовлення другої книги, в якій історію знайомства і кохання розкаже головний герой.

Історична проза представлена прекрасним романом С. Сингаївського (це його дядько, М. Сингаївський, написав відому пісню «Чорнобривців насіяла мати») «Дорога на Асмару». Цікава структура тексту, сюжет загорнутий в декілька шарів, дія відбувається в різні часові проміжки. Тема роману ще оригінальніша: голод в Ефіопії, радянські окупаційні війська, Червоний хрест, люди з КДБ й особиста драма героїв.

Серед детективів рекомендуємо звернути увагу на книгу Р. Бриндзи «Дівчина у кризі». Читачкам сподобається вольова й цілеспрямована детективка Еріка Фостер, яка попри все прагне впіймати поганих хлопців. Особливість цієї книги в тому, що автор показує, як чесні поліціянти борються с багатими британцями, у яких є важелі влади, але закон повинен бути для всіх однаковим.

Жінки завжди прагнуть більше

Жінки – активні читачки книжок з саморозвитку й самовдосконалення. Тут, що називається: хіба хочеш – мусиш. У нашому патріархальному суспільстві жінці, щоб працювати з чоловіком на рівних позиціях, треба виконувати свою роботу в рази краще. Добре, що ці принципи потихеньку нівелюються й друга стать, як її називала С. де Бовуар, виходить з великої чоловічої тіні.

Про нормалізацію стосунків в колективі, мотивацію працівників, вдячність за виконану роботу та інші корисні речі читачки дізнаються з книги Ґері Чепмена та Пола Вайта «5 мов вдячності у професійних стосунках. Мистецтво мотивації словом». Ця мудра книга допомагає змінювати своє ставлення до місця роботи й колег, вона вже стала класикою для управлінців.

Одна з популярних книг для саморозвитку – «Тією горою є ви. Як перетворити самосаботаж на самовдосконалення». Авторка Бріанна Вест розповідає читачам як боротися з внутрішніми перешкодами, які людина сама собі виставляє. Щоб рухатися далі, радить проаналізувати внутрішні налаштування й травматичний досвід. Бріанна Вест вчить думати й створювати життя, на яке ви заслуговуєте. Не тільки емоційний розвиток в оптиці жіночого самопізнання. Багато представниць прекрасної статі цікавиться мистецтвом. Для таких читачок ідеально підійде книга С’юзі Годж «Коротка історія мистецтва». Тут описано 50 знакових подій, що сталися протягом великого періоду – від епохи Відродження до сучасності. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#BookChef
live comments feed...